Künye | Duyke

Başlatan Erkan, Ksm 05, 2023, 12:04 ÖS

« önceki - sonraki »

Erkan

İMTİYAZ SAHİBİ
Erkan Evcimen - info@duyke.com

GENEL YAYIN YÖNETİCİSİ
Erkan Güney - erkan@duyke.com

EDİTÖRLER
Berrin Yıldız - berrin@duyke.com
Fatih Vural - fatih@duyke.com

HUKUK İŞLEMLERİ
Av. Melih Baştacı - avmelihbastaci@duyke.com

YAZILIM
SMF

DOMAİN
Godaddy

HOSTİNG
Hetzner

BASIN BÜLTENİ
Sitemiz ile ilgili güncel haberleri almak istiyorsanız, bültene kayıt olmak istediğinizi belirten bir maili "info@duyke.com" adresine gönderebilirsiniz.

İLETİŞİM
Web sitemizin menüsünde bulunan "İletişim" sayfasını veya "info@duyke.com" e-posta adresini kullanabilirsiniz.
Yazar Hakkında:
Ben Erkan Evcimen, bir yazılım geliştiriciyim. Tutkulu bir teknoloji sever ve programlamaya olan ilgimi hayatımın büyük bir parçası haline getirdim.

Programlamaya olan sevgim, çocukluğumdan beri süregelen bir tutku. Bilgisayarlarla tanıştığımdan beri, aralarındaki büyülü ilişkiye gönül verdim. İlk kod satırlarımı yazdığımda, tüm dünyanın kapıları açıldı ve o günden sonra dur durak bilmeden yeni şeyler öğrenmeye devam ettim.

Üniversite eğitimim sırasında yazılım mühendisliği alanında derinlemesine bir bilgi birikimi edindim. Birçok projede yer aldım ve gerçek dünyada çalışmanın heyecanını deneyimledim. Farklı dillerde kodlama yapma becerilerim sayesinde hem web hem de mobil uygulamalar geliştirdim.

Kariyerim boyunca birçok zorlu projeye katıldım ve bu projelerde sağlam analitik düşünce becerilerimi kullanarak karmaşık problemleri çözdüm. Ekip çalışmasına büyük bir önem verirken, aynı zamanda bağımsız çalışabilen biriyim. Verimli bir şekilde çalışırken, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye her zaman açığım.